fot. CIT w Łebie

W najbliższy weekend  w Łebie odbędzie się Wielki Finał Pucharu Bałtyku. Impreza obejmuje dwie dyscypliny: biegi i nordic walking.

fot. CIT w Łebie
fot. CIT w Łebie

Puchar Bałtyku będzie doskonałą okazją do biegania przełajowego i chodzenia z kijkami po nadmorskich lasach i dzikiej plaży. Trasa w całości poprowadzona będzie po miękkim podłożu, po Mierzei Sarbskiej, początkowo sosnowym lasem wzdłuż jeziora Sarbsko, by później odbić w stronę plaży i w efekcie pokazać całe spektrum walorów przyrodniczych Łeby.

Do pokonania będzie 10 km, czyli dwa okrążenia. Każdy oprócz pamiątkowego medalu otrzyma również talon na dwudaniowy posiłek do odebrania w jadalni hotelu Zdrowotel Łeba. Wszyscy mają również szansę stanąć na podium, a wtedy mogą spodziewać się nagród dodatkowych: statuetek, nagród rzeczowych czy bonów pieniężnych. Po zmaganiach można będzie skorzystać z okazji i wykąpać się w Bałtyku wraz z grupą Łebskich Morsów, którzy wspierani będą przez przyjezdnych entuzjastów zimnych kąpieli.

Zapisy na imprezę kończą się 27 listopada. Pula wolnych numerów w dniu zawodów będzie wynosiła tylko 10% liczby zapisanych uczestników. Dekoracja najlepszych sportowców całego Pucharu Bałtyku odbędzie się dzień po samych zawodach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.