fot. Konrad Sosnowski

Marszałek województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk podczas  konferencji prasowej apelował do mieszkańców Słupska, aby w najbliższą niedzielę oddali swój głos na Zbigniewa Konwińskiego. Jak podkreśla marszałek, tylko człowiek, który urodził się w Słupku i zna to miasto  może od razu przystąpić do współpracy z zarządem województwa.

fot. Konrad Sosnowski
fot. Konrad Sosnowski

Podczas konferencji kandydat PO na prezydenta Słupska Zbigniew Konwiński poinformował, że złożył propozycję wspólnej koalicji dla Słupska do komitetów PIS i SPO.

– Złożyłem propozycję komitetowi PIS oraz Słupskiemu Porozumieniu Obywatelskiemu, aby powstała wspólna koalicja, która działałaby ponad podziałami partyjnymi i zaprzestałaby konfliktu na linii prezydent – rada miejska – powiedział Konwiński.

Z kolei Mieczysław Struk, marszałek województwa Pomorskiego, zachęcał do głosowania na Konwińskiego.

– Jest szansa, aby dokonać wielkiego przełomu w tym mieście. Tylko człowiek, który się tu urodził i zna to miasto na wylot może od razu przystąpić do współpracy z zarządem województwa – mówił marszałek. Dodał, że chciałby, aby słupskie muzeum stało się wizytówką tego miasto poprzez wykorzystanie kolekcji Witkacego.

Marszałek zapowiedział także przeniesienia oddziału położniczego z Ustki do Słupska w ciągu dwóch lat przy współpracy ze Zbigniewem Konwińskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.