Kolejny sukces Łukasz Chwieduka z Kępic. W sobotę wywalczył pierwsze miejsce podczas finału Mistrzostw Polski Freestyle Football 2014.

Mistrzostwa odbyły się w Myszkowie. Brali w nich udział nie tylko Polacy, ale też zawodnicy stanowiący czołówkę światową. Podczas finału zawodnicy walczyli nie tylko o tytuł mistrza, ale też o punkty do światowego rankingu F3 oraz o nagrody rzeczowe. W eliminacjach każdy zawodnik zaprezentował półtorej minuty pokazu indywidualnego. Finał to pojedynki jeden na jednego szesnastu najlepszych zawodników turnieju. W ostatecznej rozgrywce Łukasz zmierzył się z Pawłem Skórą.

Zobacz więcej: Łukasz Chwieduk z Kępic mistrzem freestyle football

Wyniki:
1. Łukasz Chwieduk,
2. Paweł Skóra ,
3. Michał Rycaj,
4. Robert Guzik

Mistrzostwo Polski to kolejny tytuł pochodzącego z Kępic Łukasza Chwieduka. W grudniu 2013 r. zdobył tytuł najlepszego zawodnika podczas Mistrzostw Europy we freestyle futbool w Budapeszcie. Pokonał ponad 90 najlepszych graczy z całej Europy.