fot. bialczynski.com

Warsztat Terapii Zajęciowej „Diament” przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo-Koło w Słupsku oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zapraszają na prezentację wystawę „Bożki słowiańskie” 23 września o godz. 11.00 do Filii nr 8 MBP przy ul. Br. Gierymskich 1.

fot. bialczynski.com
fot. bialczynski.com

Projekt „Bożki słowiańskie” został zrealizowany na przełomie stycznia i lutego 2014 r. w pracowni technik różnych Warsztatu Terapii Zajęciowej „Diament”. W jego ramach powstało 21 portretów fotograficznych, przedstawiających luźne wyobrażenia autorów na wspomniany temat. Oprócz zdjęć powstał również filmik, w którym zademonstrowano krótkie komentarze do każdej fotografii oraz reprodukcje prac plastycznych, dotyczących tych samych postaci mitologicznych.

Prace pod wspólną nazwą „Bożki słowiańskie” po raz pierwszy zaprezentowane były słupskiej publiczności 17 maja br., podczas tegorocznej edycji „Europejskiej nocy muzeów”. Wystawa w bibliotece dostępna jest do 17 października w godzinach pracy placówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.