mat. prasowe

W sobotę, 9 sierpnia w Łebie po raz pierwszy odbędzie się „Nocny MarszoBieg po Ostatni Dotyk Słońca”. Start o godzinie 23.00 w Parku Nadmorskim.

mat. prasowe
mat. prasowe

Organizowany w Łebie MarszoBieg ma charakter otwarty. Przeznaczony jest dla  dla każdego uczestnika od 5 do 105 lat, bez pomiaru czasu, bez wpisowego, poprowadzony ścieżkami niedawno odnowionego Parku Nadmorskiego w centrum miasta. Godzina biegu nie jest bez znaczenia. MarszoBieg odbędzie się po zachodzie słońca, co mobilizuje uczestników do posiadania własnego źródła oświetlenia. Dystans biegu także jest niezwykły, gdyż pozwala w poziomie przebiec własnym tempem “odległość między Łebą a słońcem”, czyli ok. 3km. Organizatorzy wychodząc naprzeciw osobom preferującym marsz, umożliwiają również start w systemie nordic walking.

Celem imprezy jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży i dorosłych, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji, promocja Psów Pracujących w tym psich ratowników oraz promocja miasta Łeby.

Zwycięzcą MarszoBiegu jest każda osoba, która pokona wyznaczony dystans. Aby wziąć udział w biegu należy najpierw się zarejestrować w biurze  Marszobiegu. Więcej informacji na stronie leba.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.