Donatan i Cleo

Magnetic Group, Bass Enslavement oraz Miasto Łeba zapraszają na drugą edycję „Łebskiego Festiwalu”, który odbędzie się 2 sierpnia w Łebie!

Donatan i Cleo
Donatan i Cleo

Festiwal jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią  najbardziej popularni artyści polscy tego roku, a mianowicie nasi reprezentanci na Festiwalu Eurowizji – Donatan i Cleo, których utwory jak „My Słowianie” czy „Równonoc” doczekały się wielomilionowych odsłon na Youtube oraz podbijają listy przebojów od wielu miesięcy, szalenie popularny Mesajah wraz z zespołem, żywiołowi rockmani i uczestnicy programu X-Factor – Trzynasta w Samo Południe oraz finaliści programu Mam Talent sprzed kilku lat – Me Myself and I, którzy w unikalny sposób poprowadzą Festival, ale także zobaczycie ich w koncercie! Poza tym na scenie usłyszycie i zobaczycie dj-ów, którzy zadbają o to abyście nie stali w miejscu.

Z głośników festiwalowych usłyszycie między innymi Hip-Hop, Reggae, Soul, Human Beatbox, Rock, Pop, Disco. Na terenie miasteczka festiwalowego odbędą się koncerty, występy Dj’skie, pokazy, warsztaty, ciekawe akcje promocyjne, mini targi mody, rękodzieła, designu. Nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej z wybornymi specjałami kulinarnymi z różnych zakątków świata, piwem i innymi orzeźwiającymi specjałami.

Festiwal odbędzie się w ramach akcji „Bezpiecznie nad wodą w Łebie”, która według najnowszego rankingu najpopularniejszych miast polskich zajęła pierwsze, dlatego w samej Łebie 2 sierpnia należy spodziewać się wielu atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.