youtube.pl

Dziś w Darłowie rozpoczyna się czwarta edycja Festiwalu Media i Sztuka. W ciągu czterech dni można będzie spotkać, wysłuchać i uścisnąć dłoń ponad pięćdziesięciu znakomitości polskich mediów, sztuki i sportu.

youtube.pl
youtube.pl

Od 10 do 13 lipca na plaży wschodniej w Darłowie trwać będzie Festiwal Media i Sztuka. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wydarzenie o godzinie 15.00 rozpocznie koncert symfoniczny „Dolce Vita” Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej. Tuż po nim nastąpi uroczyste otwarcie festiwalu z udziałem Burmistrza Miasta Darłowa Arkadiusza Klimowicza, Danuty Wałęsy i władz województwa.

Program festiwalu jest bardzo bogaty. Dziś na plenerowej estradzie spotkać będzie można m.in. Stanisława Tym, Danutę Wałęsę, Wojciecha Jagielskiego, Juliannę Jonek, Zofię Kucównę oraz Piotra Lipińskiego. Ponadto o godzinie 22.00 projekcja filmu o ks. prof. Józefie Tischnerze „Jego oczami” – spotkanie z reż. Szymonem J. Wróblem (hotel Apollo).

Wydarzenie towarzyszące: godz. 22.00 – Pokaz filmu dokumentalnego „Pomorskie iluzje”, zrealizowanego w Darłowie, w reż. J. Dammasa i H. Rennera, z muzyką na żywo duńskiego zespołu CZESŁAW ŚPIEWA.
Zapoznaj się z programem festiwalu => festiwal_media_i_sztuka_program

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.