youtube.pl

Gmina Wicko już po raz szósty będzie obchodzić swoje święto. Obchody rozpoczną się w piątek 18 lipca uroczystym podpisaniem umowy o współpracy Gminy Wicko i Zonnebeke (Belgia). Świętowanie potrwa dwa dni.

youtube.pl
youtube.pl

W tym samym dniu nastąpi ocena magicznych posesji zgłoszonych do konkursu na tę najładniejszą. Po części oficjalnej na scenie przed GOKiS w Wicku wystąpią miejscowe zespoły oraz kabaret „Czwarta Fala”. Następnie przybyli goście będą mogli biesiadować przy muzyce na żywo wykonywanej przez grupę artystyczną z gminy Nawojowa.

W sobotę w Wicku odbędzie się rejestracja czarownic i pojazdów oraz malowanie twarzy. O godzinie 14.00 wszyscy uczestnicy w magicznej paradzie powędrują do Charbrowa. Tu na stadionie nastąpi uroczyste powitanie przybyłych gości. Zostanie wybrana czarownica roku i dowiemy się kto wygrał konkurs pt. „Jazda na byle czym” oraz na najładniejszą posesję.

O godzinie 19.00 swój występ rozpocznie zespół „Abba show”, a tuż po nim publiczność będzie mogła podziwiać umiejętności grupy „Cheri Ladies”. Na deser pokazy ognia w wykonaniu Teatru Młodych Gotów. Dniom Gminy Wicko towarzyszyć będą inne atrakcje przygotowane z myślą o starszych i młodszych uczestnikach. Imprezę w sobotę prowadzić będzie Krzysztof Skiba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.