fo.t Pruszczanin/CC/Wikimedia

W sobotę, równo o północy 28 czerwca, Miasto Pruszcz Gdański zakończyło przyjmowanie wniosków Budżetu Obywatelskiego 2015. Wpłynęły 53 wnioski. Udało się już zweryfikować 42. Jedenaście wniosków, które wpłynęły do Urzędu Miasta w sobotę drogą elektroniczną, zostanie zweryfikowane do środy.

fo.t Pruszczanin/CC/Wikimedia
fot. Pruszczanin/CC/Wikimedia

– Nie obyło się bez dramaturgii. Ostatnie spływały na skrzynkę urzędu dosłownie w ostatnich sobotnich minutach – mówi Burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Janusz Wróbel.

– W piątek opublikujemy listę wniosków, spełniających wymogi formalne, które zostaną poddane ocenie merytorycznej, pod kątem szeroko pojętej, interdyscyplinarnej, możliwości wykonania – mówi Sekretarz Miasta Halina Baranowska. – Niezależnie od procedury, będziemy także uwzględniać wnioski, które wpłyną do miasta najdalej z sobotnią datą stempla pocztowego.

Lista wniosków, możliwych do zrealizowania zostanie po ocenie merytorycznej opublikowana w trzeciej dekadzie sierpnia. Od 1 do 17 września uruchomione zostanie  forum dyskusyjne dla mieszkańców, którzy tą drogą będą mieli możliwość wypowiedzenia się na temat zgłoszonych projektów. Miasto wyda też broszurę, w ktorej znajdą się opisy zgłoszonych projektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.