fot. GK

W Słupskim Inkubatorze Technologicznym swoje 60-lecie obchodził Urząd Morski w Słupsku. Uhonorowano zasłużonych pracowników instytucji oraz przyznano odznaczenia państwowe osobom, które w sposób szczególny poświęcają dla dobra wspólnego.

fot. GK
fot. GK

W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści ziemi słupskiej, władze wojewódzkie oraz wicepremier i jednocześnie minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska, która odznaczyła medalami za długoletnią służbę pracowników Urzędu Morskiego w Słupsku. Tomasz Bobin, dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku wręczył pamiątkowe statuetki osobom i instytucją w podziękowaniu za długoletnia współpracę. Senator Kazimierz Kleina wraz z wicepremier Elżbietą Bieńkowską w dowód wielkiego uznania dla Urzędu Morskiego przyznali instytucji Medal Senatu.

– Dla ludzi z głębi lądu morze się zwykle kojarzy z odpoczynkiem i wakacjami. Państwa Urząd jest przykładem na to, że jest to ciężka praca. Dołożymy wszelkich starań, aby wasza praca była łatwiejsza i obfitowała w środki – mówiła wicepremier Bieńkowska.

Galeria

Fot. GK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.