fot. www.seapark.pl

Park Rekreacyjno – Edukacyjny Sea Park w Sarbsku został jednym z laureatów tegorocznej XIV edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces. Podlęborski park znalazł się wśród kilkunastu najlepszych działań przedsiębiorczych na obszarach wiejskich.

fot. www.seapark.pl
fot. www.seapark.pl

Organizowany od 2010 roku konkurs ma na celu promowanie rozwoju przedsiębiorczości, w tym pozarolniczych przedsięwzięć tworzących nowe miejsca pracy na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 20 maja 2014 r. w Pałacu Prezydenckim. Podczas uroczystości odbędzie się ceremonia wręczenia laureatom i wyróżnionym uczestnikom konkursu Sposób na Sukces listów gratulacyjnych Prezydenta RP oraz dyplomów i nagród rzeczowych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Sea Park w Sarbsku jako pierwszy taki komercyjny obiekt w kraju prezentuje karmienie fok i ich trening medyczny, podobny jaki odbywa się w fokarium na Helu. W Sea Parku znajduje się także bogata kolekcja Muzeum marynistycznego, park miniatur przedstawiających latarnie morskie oraz prehistoryczne oceanarium  3D z kinem 5D, w którym możemy stanąć ” oko w oko” ze stworami zamieszkującymi wody naszej planety miliony lat temu.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.