Fot. wosp.org.pl

W najbliższą niedzielę 9 stycznia już po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku ekipa Jurka Owsiaka zagra dla urologii i nefrologii dziecięcej.

Tak jak w poprzednich latach w całej Polsce, ale a także w wielu zagranicznych miastach, w drugą niedzielę stycznia na ulicach będzie można spotkać tysiące wolontariuszy zbierających pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla polskich szpitali. W wielu z nich przewidziano także imprezy masowe, na które udało się zaprosić najznakomitsze gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny.

Fot. wosp.org.pl

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla urologii i nefrologii. Wczesne wykrycie wad układu moczowego u dzieci, z możliwością wczesnego rozpoczęcia leczenia i interwencji urologicznej, może w sposób decydujący wpłynąć na dalsze ich losy. We wszystkich przypadkach decydującą rolę odgrywa czas i dostępność leczenia.

Również na Pomorzu w wielu miastach i większych wsiach planowane są akcje wspomagające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już dziś zaplanujmy sobie chwilę, aby wziąć w nich udział!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.