mat. prasowe

14. marca (piątek) o godzinie 14:00 w Klubie Nauczyciela na I piętrze dawnego budynku ZWAR (ul. Krzywoustego 1 w Lębork) odbędzie się otwarte spotkanie z Janem Kozłowskim, Posłem do Parlamentu Europejskiego.

mat. prasowe
mat. prasowe

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020 oraz możliwości wykorzystania środków w powiecie lęborskim i na Pomorzu. Poseł opowie o specyfice pracy w Parlamencie Europejskim, a także odpowie na pytania uczestników spotkania. Na spotkaniu obecny będzie także Senator RP Kazimierz Kleina.

Jan Kozłowski w latach 1992 – 1998 pełnił funkcję prezydenta Sopotu. Do 2001 był podsekretarzem stanu w Urzędzie Kultury Fizycznej i Turystyki w rządzie Jerzego Buzka. W 2002 roku został radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego i objął funkcję marszałka, którą pełnił przez kolejne dwie kadencje do 2010 roku. W Parlamencie Europejskim zasiadł  4 marca 2010r. Prywatnie miłośnik sportu, prezes Polskiego Związku Rugby oraz wiceprezydent Europejskiej Federacji Rugby (FIRA).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.