Radiowcy z koszalińskiej i słupskiej rozgłośni publicznej też są Happy i dołączyli do grona osób, które na całym świecie tworzą własne klipy z muzyką Pharrella Williamsa. Jak im poszło? Zobacz sam!

[youtube_sc url=http://youtu.be/9IJPMm0r2-Q]

– Jesteśmy pierwszym medium publicznym, które wzięło udział w tej światowej zabawie, czyli nagrywaniu własnych klipów do utworu „Happy” Pharrella Williamsa – mówi Piotr Ostrowski, prezes koszalińskiej rozgłośni. – Film nagrywaliśmy dwa dni, pracując własnymi siłami i świetnie się przy tym bawiąc. W nagraniu brała także udział ekipa  Radia Słupsk. Przy okazji pokazujemy Radio Koszalin od kulis i mam nadzieję, że to się spodoba naszym odbiorcom. Dla radiowców zaś będzie to fajna pamiątka – dodaje.

Choreografię w klipie przygotował Dawid Kisiel, nagranie zrealizowali Wiktor Kramski i Adam Iwaszkiewicz, a nad całością projektu czuwał Dział Marketingu i Reklamy Radia Koszalin.

Swoją wersję piosenki Pharrella Williamsa nagrali już mieszkańcy Trójmiasta, Krakowa, Poznania, Warszawy, klip powstaje także w Słupsku. Oryginalny teledysk ukazał się na YouTube pod koniec 2013 roku i został już obejrzany ponad 100 milionów razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.