fot. GK

Mieszkańcy Słupska postanowili nakręcić teledysk promujący ich miasto. Każdy kto potrafił wyrazić tańcem swoje emocje i szczęście mógł wystąpić w teledysku Happy Słupsk.

fot. GK
fot. GK

Szczęśliwi mieszkańcy Słupska, którzy chcieli  wystąpić w teledysku musieli jedynie zatańczyć do popularnej piosenki Pharella Williamsa „Happy”.

– W realizowanym przez nas teledysku może wystąpić każdy mieszkaniec Słupska. Każdy, który odważy się zatańczyć przed kamerą – mówi Michał Słupczewski, realizator teledysku Happy Słupsk.

Zdjęcia do teledysku kręcone były w wielu częściach miasta. Na każdej ulicy słupskiej starówki nie brakowało chętnych do udziału w tanecznym projekcie.

– To bardzo fajny pomysł. Super, że w naszym mieście zebrało się tyle pozytywnie zakręconych osób, które chcą coś zrobić – mówią mieszkańcy. – Postanowiłam wziąć udział w teledysku razem ze swoim dzieckiem, żeby na zawsze mieć pamiątkę – dodaje słupszczanka.

Pomysłodawcy projektu nie ukrywają, że zaskoczyło ich  olbrzymie zaangażowanie słupszczan. W teledysku Happy Słupsk wystąpi kilkuset mieszkańców. Począwszy od  pięciomiesięcznych maluszków,  skończywszy na seniorach.

– Podobne teledyski promujące miasto ma Paryż, Londyn, Berlin. To bardzo fajnie, ze udało nam się dołączyć do tego grona – mówi Barbara Kobiałka z Urzędu Miejskiego w Słupsku.

Teledysk Happy Słupsk będzie można obejrzeć w Internecie już za kilka tygodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.