Tylko leszcz może przegapić taką okazję i nie wystąpić w wideoklipie do utworu „Zabierz moje sukienki” zespołu Leszcze. Nagranie odbędzie się 1 lutego o godz. 20.00 w klubie U Muzyk’uff. Wstęp wolny – każdy jest mile widziany.

[youtube_sc url=http://youtu.be/PSxbIY5h_4w]

Gdyńska grupa Leszcze ma na swoim koncie kilka ogólnopolskich przebojów, na czele z Ta Dziewczyna i Kombinuj Dziewczyno. Zespół powstał w 2001 roku m.in. z inicjatywy Macieja Łyszkiewicza. Historia trochę zatacza koło, bo choć nie figuruje on już na liście oficjalnych członków grupy, to nie jest tajemnicą, że pisze dla niej teksty, a teraz w progach jego klubu będzie kręcony teledysk.

Przez wiele lat twarzą Leszczy był Maciej Miecznikowski, który jednak w 2012 roku wybrał karierę solową. Zespół jednak postanowił kontynuować działalność, a w ubiegłym roku jego wokalistką została, znana z kabaretu Moralnego Niepokoju, Katarzyna Pakosińska. I to ona śpiewa na najnowszym singlu Zabierz moje sukienki, do którego klip częściowo powstanie 1 lutego. Częściowo, bo oprócz zdjęć U Muzyk’ff zespół czeka też na nagrania wideo od fanów. Każdy, kto jakąkolwiek kamerą – choćby tą w telefonie – zarejestruje swoje wykonanie utworu, które wrzuci na You Tube i do 16 lutego prześle link na adres: klip@leszcze.com, może pojawić się w oficjalnym teledysku. Nie przejmuj się, jeśli nie śpiewasz idealnie. Montujemy lip-dub, więc w filmie wykorzystamy tylko obraz ust podążających za tekstem – zachęcają Leszcze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.