fot. ŁukaszH

W celu rozszerzenia pakietu zniżek w ramach programu Duża Rodzina 4+ burmistrz Lęborka zwrócił się z apelem do firm i przedsiębiorców o włączenie się do programu w charakterze partnera i zaoferowania zniżek na swoje produkty lub usługi.

fot. ŁukaszH
fot. ŁukaszH

Na apel odpowiedziała Akademia Pomorska w Słupsku, która zgłosiła wolę współpracy z Lęborkiem w ramach programu wsparcia rodzin wielodzietnych poprzez udzielenie następujących zniżek:

  • 100% ZNIŻKI NA opłatę rekrutacyjną
  • 100% ZNIŻKI NA opłatę za legitymację studencką
  • 100% ZNIŻKI NA dyplom ukończenia studiów
  • 50% ZNIŻKI NA opłatę dla słuchaczy Uniwersytetu dla Dzieci
  • 10% ZNIŻKI NA opłatę za studia dla studentów studiów niestacjonarnych

Zniżki te udzielane będą w okresie od 1.10.2014 roku do odwołania, po okazaniu przez członków rodziny wielodzietnej ważnej Karty Duża Rodzina 4+ w Dziekanatach: Wydziału Filologiczno-Historycznego, Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego, Wydziału Nauk Społecznych, Biurze Rekrutacyjnym, Biurze ds. Kształcenia i Studentów oraz Biurze Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Katalog ulg w Karcie „Duża Rodzina 4+” w ramach wprowadzonego na terenie Lęborka Programu „Lębork Miastem dla Dużej Rodziny” przysługuje rodzinom wielodzietnym, zameldowanym na terenie Gminy Miasto Lębork, mającym na utrzymaniu czworo lub więcej dzieci (w tym dzieci w rodzinie zastępczej i w rodzinnym domu dziecka), w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje.

Dotychczasowy katalog ulg obejmuje:

1) 5 zł zniżki od uśrednionej ceny biletu indywidualnego do kina w Centrum Kultury „Fregata” w Lęborku przysługującego dla rodzin wielodzietnych.

2) 50% zniżki na indywidualne bilety wstępu na wystawy i imprezy organizowane w Muzeum w Lęborku.

3) 50% zniżki na indywidualne, jednorazowe bilety wstępu na Pływalnię Miejską „Rafa” w Lęborku.

4) 50% zniżki na indywidualne bilety wstępu na miejskie lodowisko przy Placu Piastowskim w Lęborku.

Burmistrz Miasta Lęborka apeluje i zaprasza do współpracy w ramach programu kolejne instytucje i firmy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu (59) 86-37-780 lub 86-37-26.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.