Od teraz policjanci służby dyżurnej lęborskiej komendy mają do użytku świeżo wyremontowane pomieszczenia. Prace remontowe były przeprowadzone w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

[youtube_sc url=http://youtu.be/Y6WzRoau2vw]

Nowe pomieszczenia służby dyżurnej zostały wyposażone w meble na wymiar dostosowane do 24 godzinnej służby policjantów i wyposażone w sprzęt komputerowy oraz środki łączności, m.in. służące do odbierania połączeń z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku (numer 112). Ponadto policjanci otrzymali wyposażone zaplecze sanitarno-gospodarcze, a z interesantami rozmawiają za pomocą systemu nagłośnienia przy okienku zastępcy dyżurnego. Wszystkie wejścia , w tym również do pomieszczeń dyżurnego, zostały wyposażone w elektroniczny system umożliwiający wejście tylko uprawnionym osobom posiadającym specjalne karty oraz ewidencjonujący czas pracy.

Koszt remontu pomieszczeń oraz wyposażenia stanowiska służby dyżurnej lęborskiej komendy, które zostały dzisiaj oddane do użytku wyniósł 40.262,43 zł i był współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (53,27%) oraz wkład własny z Budżetu Państwa (46,73%).

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.