mat. prasowy

Koncert trójmiejskiej formacji „Velocipedes” wraz z tancerkami Teatru Tańca „Enza” w połączeniu z niezwykłymi wizualizacjami, inspirowanymi erą Drugiej Rewolucji Przemysłowej. Wszystko to będzie można zobaczyć 18 stycznia o godz. 19.00 w Teatrze Rondo. To niezwykłe spotkanie ze sztuką inauguruje nowy cykl koncertów pod nazwą „Muzyka w Teatrze, Teatr w Muzyce”.

mat. prasowy
mat. prasowy

Ideą spotkań jest prezentacja nowych zjawisk w sztuce współczesnej, zwłaszcza tej alternatywnej i offowej. Prezentowani twórcy pokazywać będą najczęściej projekty interdyscyplinarne, łączące wielorakie media, instrumenty, inspiracje i dziedziny sztuki. Inspiracją do spotkań jest potrzeba ukazywania aktualnych trendów i prądów w sztuce, które rozgrywają się obecnie na pograniczach tradycyjnie ujmowanych dziedzin aktywności artystycznej.

W sobotę 18 stycznia w Rondzie zobaczymy trójmiejską formację rockową „Velocipedes” w składzie Łukasz Sasko – gitara, Adrian Kondratowicz – perkusja i Przemysław Bartos – gitara basowa. Choreografię dla tancerek „Enzy” stworzyła Gabriela Keller-Janus, a kostiumy przygotowała Ola Chrzan. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie multimedialna oprawa wizualna przygotowana przez Łukasza Sasko.

Wizualizacja, jak i cały koncert wykorzystuje klimat epoki Drugiej Rewolucji Przemysłowej – dynamizm, nowe i rewolucyjne idee, szalone i niespotykane wcześniej wynalazki. Zarazem specyficzny romantyzm czasu burzliwych przemian i tworzenia nowej rzeczywistości.

Początek koncertu o godz. 19:00. Bilety 15 zł normalny, 10 zł ulgowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.