mat. prasowy

20 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowej Słupskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert Donatana i Cleo twórców hitu „My Słowianie”.

mat. prasowy
mat. prasowy

DONATAN – twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny Hip-hopowej na jego bitach można było usłyszeć takich wykonawców jak Peja, Pezet, Pih, Sokół, Tede, Gural, Waldemar Kasta, Chada, Ten Typ Mes oraz wielu wielu innych. Jego produkcje najczęściej okraszały utwory singlowe z których wiele zostało wyróżnionych i przeszło do historii Polskiego hip-hopu.

W 2012 roku Donatan wydał swoja autorską płytę producencką „RÓWNONOC” która łączyła w sobie tradycyjne słowiańskie brzmienie i instrumenty z rapem. Płyta już w przedsprzedaży osiągnęła status złotej a w kilka miesięcy od premiery uzyskała status diamentowej ( jako piąta w w historii Polskiej muzyki i pierwsza hip-hopowa ). RÓWNONOC otrzymała również liczne wyróżnienia i została nominowana do większości nagród muzycznych w Polsce ( Opole, Super Jedynki, Eska Music Awards ).

BILETY:

  • PRZEDSPRZEDAŻ – 30 ZŁ
  • W DNIU KONCERTU – 35 ZŁ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.