Co dalej z miejską spółką?

31 grudnia 2013r. | Drukuj

Słupska spółka APR Ziemia Słupska uchwałą radnych została zlikwidowana w lutym, pomimo tego dalej funkcjonowała, a na wczorajszej sesji radni rozpatrywali uchylenie uchwały rozwiązującej na wniosek prezydenta miasta.

fot. GK

fot. GK

Przypomnijmy, 27 lutego radni podjęli decyzję o rozwiązaniu spółki, a osobą odpowiedzialną do wykonania uchwały rady miejskiej był prezydent miasta. Prezydent Słupska nie wykonał uchwały radnych.

Na wczorajszej sesji radni na wniosek prezydenta rozpatrywali uchylenie uchwały w sprawie rozwiązania Agencji Promocji Regionalnej Ziemia Słupska, jednak w dalszym ciągu podtrzymali swoją decyzję o konieczności jej rozwiązania.

Za nieuchyleniem uchwały opowiedziało się 14 radnych z klubów: PO, PIS i Naszego Słupska, natomiast za uchyleniem uchwały głosowało 5 radnych z kręgu prezydenta Macieja Kobylińskiego. Bogusław Dobkowski radny z ramienia PO wstrzymał się od głosu.

Z końcem tego roku wygasają umowy pracowników słupskiej spółki. Co się stanie z miejską spółką? Na to pytanie odpowiedź poznamy w przyszłym roku.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz