fot. GK

Słupska spółka APR Ziemia Słupska uchwałą radnych została zlikwidowana w lutym, pomimo tego dalej funkcjonowała, a na wczorajszej sesji radni rozpatrywali uchylenie uchwały rozwiązującej na wniosek prezydenta miasta.

fot. GK
fot. GK

Przypomnijmy, 27 lutego radni podjęli decyzję o rozwiązaniu spółki, a osobą odpowiedzialną do wykonania uchwały rady miejskiej był prezydent miasta. Prezydent Słupska nie wykonał uchwały radnych.

Na wczorajszej sesji radni na wniosek prezydenta rozpatrywali uchylenie uchwały w sprawie rozwiązania Agencji Promocji Regionalnej Ziemia Słupska, jednak w dalszym ciągu podtrzymali swoją decyzję o konieczności jej rozwiązania.

Za nieuchyleniem uchwały opowiedziało się 14 radnych z klubów: PO, PIS i Naszego Słupska, natomiast za uchyleniem uchwały głosowało 5 radnych z kręgu prezydenta Macieja Kobylińskiego. Bogusław Dobkowski radny z ramienia PO wstrzymał się od głosu.

Z końcem tego roku wygasają umowy pracowników słupskiej spółki. Co się stanie z miejską spółką? Na to pytanie odpowiedź poznamy w przyszłym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.