eRatusz, zawsze aktualna strona i aplikacja mobilna z wiadomościami z Gdyni, została nominowana do Mobile Trends Awards 2013. To najważniejszy polski konkurs honorujący najlepsze rozwiązania mobilne.

4370_s_600

eRatusz został nominowany w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną”, w której o główną nagrodę rywalizuje z Krakowem, Szklarską Porębą i Wrocławiem. Zwycięzcę wskaże kapituła, złożona ze specjalistów branży IT. Eksperci wezmą jednak pod uwagę wybór internautów. Głosowanie trwa do poniedziałku 23 grudnia na stronie: 2014.mobiletrends.pl/glosowanie. Wyniki poznamy 16 stycznia 2014 roku podczas konferencji Mobile Trends Conference w Krakowie.

eRatusz to bezpłatna aplikacja mobilna na smartfony i tablety, zawierająca zawsze aktualne wiadomości z Gdyni. Dostępna jest dla urządzeń z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Android, iOS oraz Windows. eRatusz to także strona internetowa pod adresem www.eratuszgdynia.pl.

Aplikację i stronę mobilną www.eratuszgdynia.pl przygotowała gdyńska firma PPG Mobile z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.