mat. prasowy

Ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, inscenizacje teatralne o tradycjach wigilijnych, wspólny stół, ciepła, radosna atmosfera i oczywiście pyszne przekąski, czekają na wszystkich, którzy w sobotę 21 grudnia odwiedzą Teatr Rondo. O godz. 16.00 rozpocznie się tam specjalna bożonarodzeniowa propozycja Słupskiego Ośrodka Kultury pt. „SOK z piernika”.

mat. prasowy
mat. prasowy

O godz 16.00 zapraszamy na wyjątkowe warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, które poprowadzi Agnieszka Pienkos z Pracowni Ceramicznej SOK. Pani Agnieszka nauczy uczestników, jak tworzyć oryginale przedmioty z bardzo niecodziennych materiałów. W czasie zajęć powstaną bowiem m.in. wianki z kory brzozowej, choinki z patyczków od lodów, przestrzenne rzeźby z kartonu, bombki i wiele, wiele innych. Do pracy zagrzewać będzie gorąca herbata z goździkami i pomarańczami oraz naturalnie… pyszne pierniczki.

Natomiast po zakończaniu warsztatów o godz. 19.00, na scenie publiczność zobaczy młodych aktorów i aktorki Teatru Rondo. Artyści zaprezentują inscenizację, stworzoną przez Magdalenę Płanetę, traktującą o tradycji, prawdziwych korzeniach, a także o znaczeniu i ważkości rytuału, którym jest spotkanie wigilijne ale i teatralne.

„SOK z piernika”, jak przystało na wydarzenie świąteczne zakończy się przy wspólnym stole, gdzie w atmosferze radości i pojednania zaśpiewamy kolędy i podzielimy się posiłkiem. Serdecznie zapraszamy.

Bilety 15 zł normalny, 7 zł ulgowy i rodzinny do nabycia w Teatrze Rondo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.