Zmarł Daniel Czapiewski

04 grudnia 2013r. | Drukuj

We wtorek późną nocą w szpitalu w Starogardzie Gdańskim zmarł Daniel Czapiewski. Był uznanym pomorskim przedsiębiorcą i kaszubskim społecznikiem. Miał 45 lat.

[youtube_sc url=http://youtu.be/kiEyuiO1344]

Daniel Czapiewski był właścicielem firmy Danmar w Szymbarku oraz założycielem Centrum Edukacji i Promocji Regionu, które wypromował na jedną z największych atrakcji Kaszub i Pomorza. Do Szymbarku sprowadził Dom Sybiraka spod Irkucka oraz 150-letnią Zagrodę Kaszuby Trapera z kanadyjskiego Wilna i Dom Powstańca Polskiego z tureckiego Adampola.

Promował rozwój przedsiębiorczości organizując co roku Pomorską Majówkę Przedsiębiorców. Jego firma Danmar, produkująca domy z drewna, ma odbiorców na całym świecie.

Z powodu śmierci Daniela Czapiewskiego odwołano X Zjazd Mikołajów w Centrum Edukacji i Promocji Regionu, który był planowany na 6 grudnia.


Opublikowano w: PublicystykaRegionWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz