fot. nadesłane

Blisko dwie godziny Natalia Partyka oraz jej koleżanki z Kadry Narodowej, Marta Gołota i Kasia Grzybowska,  robiły zakupy, z których przygotują SZLACHETNĄ PACZKĘ. Otrzyma ją samotna matka wychowująca trzyletnią Zosię i dwunastoletniego Kubę.

fot. nadesłane
fot. Jagoda Ratajczak

– Zdecydowałyśmy się pomóc, ponieważ to świetne uczucie, kiedy można dać drugiej osobie coś od siebie. Zależy nam też na tym, by ta rodzina, pomimo trudnej sytuacji, spędziła święta w dobrych nastrojach- mówiła podczas zakupów Natalia Partyka.  To już druga edycja Szlachetnej Paczki, w którą się włączyła.

Co znajdzie się w Paczce? Oprócz artykułów żywnościowych i środków czystości, będą też niespodzianki dla dzieci, żelazko, odzież i obuwie. Nie zabraknie także gry planszowej, o której marzyła rodzina.

A ile rodzin czeka jeszcze na pomoc? W samym pomorskim jest ich jeszcze ponad 110, zaś w skali kraju mowa o ponad 3300.

Jak można dołączyć do SZLACHETNEJ PACZKI i zostać Darczyńcą? Wystarczy wejść nawww.szlachetnapaczka.pl i wybrać jedną z Rodzin znajdujących się w bazie i przygotować dla nich wyjątkową paczkę. Co ważne, paczki nie trzeba robić samemu. Warto zorganizować się ze znajomymi i razem przygotować prezent. Projekt można też wesprzeć finansowo poprzez wpłaty na konto lub wysłanie charytatywnego SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + VAT).

Już 7 i 8 grudnia FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI – weekend cudów, w trakcie którego, zjednoczy się ponad 300 tys. Polaków – Darczyńców, Wolontariuszy, Rodzin w potrzebie. Wspaniałej atmosfery będzie można doświadczyć odwiedzając Magazyny SZLACHETNEJ PACZKI w ponad 500 rejonach w Polsce.

„Nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska” – to hasło tegorocznej kampanii SZLACHETNEJ PACZKI. Łączymy biednych i bogatych, gdyby nie Paczka nigdy by się nie spotkali, nie wiedzieliby o swoich istnieniach. Jednoczymy Polaków, którzy chcą mądrze pomagać, bez względu na podziały i różnice. Chcemy inspirować ludzi do walki z biedą i trudnościami oraz dawać im impuls do zmian. Zależy nam na Polsce, w której ludzie ”podnoszą się” i chcą wygrywać swoje życie.

Galeria

fot. Jagoda Ratajczak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.