KWP Gdańsk

Policjanci z Suchanina poszukują 35-letniej Ewy Todorowskiej z Gdańska. Kobieta w ubiegły poniedziałek wyszła z ośrodka przy ul. Niedźwiednik w Gdańsku i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

35-letni Ewa Todorowska 25 listopada br. ok. godz. 15.00 wyszła z ośrodka przy ul. Niedźwiednik i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona jest osobą upośledzoną w stopniu umiarkowanym. Niewykluczone, że zaginiona przebywa w towarzystwie kolegi, z którym widywana była na terenie Gdańska. Z mężczyzną tym już wcześniej uciekała z domu.

Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma zielone oczy, włosy krótkie długości do uszu, koloru jasny blond, twarz okrągła. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru granatowego, legginsy koloru białego oraz czarne buty do kostek z futerkiem. Ponadto, miała przy sobie torebkę koloru biało-zielonego przewieszoną przez ramię.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Suchaninie przy ul. Kartuskiej 245B, tel. (058) 32-16-822 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.