mat. prasowy

W niedzielne popołudnie 1 grudnia o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci (niedorosłe i dorosłe) do Teatru Rondo na premierę spektaklu „Pan Baj i zaczarowana katarynka”. Przedstawienie, zrealizowane przez Teatr Planeta M, to urocza w formie i błyskotliwa w treści, sceniczna baśń, traktująca o prostej lecz wiecznie aktualnej mądrości.

mat. prasowy
mat. prasowy

Motywem, wokół którego osnuta jest fabuła przedstawienia w wykonaniu Iwo Bochata i reżyserii Magdaleny Płanety, jest czas. Jednak nie ten czas, który ustawicznie zmusza nas do gonitwy w zabieganym świecie spraw i sprawunków. Pan Baj i jego zaczarowana katarynka przypomną nam, że naszym życiem mogą kierować jeszcze siły starsze, mądrzejsze, piękniejsze i dużo ważniejsze niż krótką i ulotna chwila, która czasem zdaje nam się wszystkim.

„Pan Baj i zaczarowana katarynka” to spotkanie z piękną sztuką. Będącą jednak nie pięknem zewnętrznego powabu, którego przecież jej nie brakuje. Jednak ta opowieść to baśń o starym ideale, każącym widzieć prawdziwe piękno we wszystkim co dobre i mądre. Niedzielne spotkanie z uroczą, edukacyjną opowieścią w teatralnej wspólnocie z pewnością należy do tej kategorii.

Bilety: 15 zł normalny, 7 zł ulgowy. Specjalna oferta dla rodzin – (3 osoby i więcej: mama+tata+dziecko; mama+dwoje dzieci, itd) w bilecie rodzinnym wszyscy otrzymują ulgę niezależnie od wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.