Tomasz Iwan, były piłkarz pochodzący z Ustki został dyrektorem ds. organizacyjnych piłkarskiej reprezentacji Polski. Iwana zaproponował na to stanowisko Adam Nawałka, nowy selekcjoner narodowej jedenastki.

tomasz-iwan3

O tym, że Tomasz Iwan został dyrektorem ds. organizacyjnych piłkarskiej reprezentacji Polski  poinformowano na oficjalnej stronie PZPN.

„Nie zastanawiałem się ani chwili nad tą propozycją. Reprezentacji i orzełkowi się nie odmawia. To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Traktuję to trochę, jak kolejne powołanie do reprezentacji. Dziś nie gram już w piłkę, ale teraz znowu będę bardzo blisko kadry. Tak, jak kiedyś na boisku, będę dawał z siebie wszystko i chciał pomóc drużynie jak najbardziej. Nowa rola to dla mnie wyzwanie, ale uważam, że poradzę sobie jako dyrektor ds. organizacyjnych. Przecież jako były piłkarz doskonale znam oczekiwania zawodników” – cytuje strona PZPN Iwana, 40-krotnego reprezentanta Polski.

Awans Tomasza Iwana był możliwy dzięki temu, że selekcjonerem kadry został Adam Nawałka, który zastąpił Waldemara Fornalika. Nieoficjalnie mówi się w PZPN, że to właśnie Iwan przekonywał Zbigniewa Bońka do powołania Nawałki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.