sxc.hu
Komendant Powiatowy Policji w Lęborku wyznaczył 3 tys. zł nagrody dla osoby, która przyczyni się do zatrzymania sprawcy kradzieży i usiłowania kradzieży torebek kobietom do jakich doszło w ostatnich dniach na terenie miasta.
sxc.hu
sxc.hu
Pierwsze zdarzenie miało miejsce 25.10. po godz. 19:00 na ul. Sportowej w przejściu podziemnym pod drogą krajową nr 6. Do idącej nieoświetlonym przejściem podziemnym kobiety podszedł nagle nieustalony dotąd mężczyzna i dokonał kradzieży jej torebki.
Drugie zajście wydarzyło się 27.10. również po godz. 19:00 na ul. Wyszyńskiego, wysokość bloku nr 4. Do idącej chodnikiem kobiety podbiegł nieznany mężczyzna i usiłował wyrwać jej torebkę. Kobieta zaczęła głośno krzyczeć i napastnik uciekł.
Policja prosi świadków tych dwóch bulwersujących zdarzeń o zgłaszanie się. Dla osób, których informacje przyczynią się do wskazania i  zatrzymania sprawcy bądź sprawców tych czynów przewidziana jest nagroda w wysokości 3 tys. zł. Policja zapewnia też pełną anonimowość. Prosimy dzwonić pod nr 997 lub 59 8634-809, 59 8634-903.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.