fot. Stako/CC/Wikimedia

„Stocznia Gdańsk S.A. – sytuacja obecna i perspektywy, realia a zamierzenia” – to temat najbliższego posiedzenia Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego.

fot. Stako/CC/Wikimedia
fot. Stako/CC/Wikimedia

Spotkanie, pod przewodnictwem wojewody pomorskiego Ryszarda Stachurskiego, odbędzie się w czwartek 7 listopada o godz. 12.00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego  w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Do udziału w dyskusji zaproszono m.in. przedstawicieli Ministerstwa Skarbu Państwa, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Gospodarki oraz Agencji Rozwoju Przemysłu. W posiedzeniu Komisji udział wezmą nie tylko przedstawiciele Stoczni Gdańsk, ale również reprezentanci innych przedsiębiorstw sektora stoczniowego. Zaproszenia wystosowano ponadto do przewodniczących czterech związków zawodowych działających na terenie Stoczni Gdańsk S.A.

1 KOMENTARZ

  1. Z tego co mi wiadomo, a chyba się nieźle orientuję, to sytuacja jest następująca: nikt ze Stoczni Gdańsk się nie wybiera na to spotkanie, podobnie nie wybierają się związkowcy. Zważywszy na to, że WKDS jest powołana do dialogu związkowców, pracodawców i przedstawicieli administracji, to spotkanie zapowiada się tak, że o Stoczni Gdańsk będzie dyskutowałą sama administracja, ewentualnie z przedstawicielami konkurencyjnych stoczni (Fundusz Mars). Dziwne, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.