fot. GK

11 października w Ustce odbyła się uroczystość z okazji 65-lecia Banku Spółdzielczego. Odznaczono pracowników banku medalem za Zasługi dla Polskiej Bankowości Spółdzielczej oraz uhonorowano Irenę Klein – Prezes Banku Spółdzielczego, Medalem Senatu.

fot. GK
fot. GK

Podczas uroczystości Jubileuszowych przedstawiono rys historyczny Banku Spółdzielczego w Ustce od momentu powstania do chwili obecnej. Dobre wyniki finansowe oraz stale poszerzana oferta usług jest zasługą dotychczasowej prezes Ireny Klein – mówili przedstawiciele władz centralnych Banku Spółdzielczego. Nie zabrakło występów muzycznych oraz teatralnych odegranych przez młodzież w dowód podziękowania za wspieranie ich działań przez Panią Prezes.

– Przede wszystkim chciałam podziękować klientom naszego Banku, bo to dzięki Wam istniejemy już 65 lat w dobie wielkiej konkurencji, potrafimy rywalizować z innymi bankami i pozyskiwać nowych klientów – mówiła Irena Klein – Prezes Banku Spółdzielczego w Ustce.

Wielką niespodzianką okazało się jednak jak podsumował prowadzący, wręczenie Pani Prezes Banku Medalu Senatu, wszystko było trzymane w ścisłej tajemnicy – dodał. Wręczania Medalu miał osobiście dokonać Kazimierz Kleina senator RP, jednak z powodu służbowego wyjazdu zagranicznego nie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Medal wręczył przedstawiciel senatora. W uzasadnieniu przyznania tego prestiżowego medalu mogliśmy usłyszeć, że jest on przyznawany osobom, które w sposób szczególny poświęcają się dla dobra wspólnego.

Bank Spółdzielczy w Ustce posiada swoje filie w Dębnicy Kaszubskiej, Słupsku, Smołdzinie, Główczycach, Kępicach, Postominie, Damnicy oraz Potęgowie.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.