fot. sxc.hu

Jeszcze do 19 października przyjmowane są zgłoszenia do  konkursu Startup Venture – dla startupów i autorów pomysłów na biznes.

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu

Jeżeli masz ciekawy, innowacyjny projekt biznesowy i poszukujesz kapitału, weź udział w  konkursie „Startup Venture – projekt na biznes”.  Na uczestników czekają warsztaty, mentoring, spotkanie z inwestorem oraz cenne nagrody.

Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, na każdego finalistę czeka prezentacja projektu przed inwestorami z całej Polski, udział w bankiecie z inwestorami, szansa na networking na konferencji i gali finałowej konkursu, wsparcie w postaci praktycznych warsztatów z mentorami– założycielami startupów, możliwość konsultacji z doradcą na rynku kapitałowym, a także przygotowanie prezentacji (pitch) oraz wstępnej dokumentacji inwestycyjnej z ekspertem

Konkurs będzie kluczowym wydarzeniem międzynarodowej konferencji „Venture Day”,która ma na celu wymianę wiedzy, doświadczeń i integrację środowisk nauki i biznesu. Konferencja odbędzie się w Amber Expo w Gdańsku 19 listopada 2013 r. Organizatorami konferencji są: Inkubator Przedsiębiorczości Starter, 3camp.pl, Agencja Rozwoju Pomorza SA, Invest GDA. Patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Więcej informacji na www.inwestornia.pl oraz na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.