fot. policja

W nocy z 25 na 26 września dyżurny KMP w Słupsku otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na ul. Wojska Polskiego w Słupsku znajdują się zwłoki mężczyzny. Oględziny miejsca zdarzenia oraz opinia lekarza wskazały, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Tej samej nocy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć poszkodowanego.

fot. archiwum
fot. archiwum

W nocy z 25 na 26 września dyżurny KMP w Słupsku otrzymał informację, że w jednym z mieszkań na ul. Wojska Polskiego w Słupsku znajdują się zwłoki mężczyzny. Skierowani na miejsce policjanci ujawnili zwłoki 67-letniego mężczyzny. Ślady na jego ciele i w mieszkaniu wskazywały, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Tezę tą potwierdziła również sekcja zwłok. Tej samej nocy zostało zatrzymanych 5 osób, które – jak ustalono – mogły mieć związek z tą śmiercią. Trzy kobiety i dwóch mężczyzn, w wieku od 24 do 54 lat, brali udział w libacji alkoholowej, która wcześniej miała miejsce w tym mieszkaniu.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że jeden z zatrzymanych pobił mężczyznę, który również uczestniczył w libacji. Odniesione obrażenia spowodowały jego śmierć. Zatrzymanemu postawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć poszkodowanego. Prokurator złożył również wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanego aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.