fot. materiał prasowy

W Słupskim Ośrodku Kultury rusza kolejna edycja kursu tańca towarzyskiego dla dzieci. Już 30 września  o godz. 17.00 w SOKu, odbędą się specjalne pokazowe zajęcia, na których można będzie zapoznać się z ofertą naszej Pracowni Tańca, a także zaprezentować swoim pociechom uroki uczestnictwa w zajęciach. Pierwsze zajęcia są otwarte i całkowicie bezpłatne.

fot. materiał prasowy
fot. materiał prasowy

Warsztaty pokazowe, jak również cały kurs przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. W trakcie 50 minutowych spotkań, który odbywały się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki o 17.00, uczestnicy poznają radość związaną z nauką szerokiej gamy tanecznych gatunków. Kurs obejmuje takie tańce jak: samba, cha-cha, polka, jive, walc angielski, walc wiedeński i quickstep oraz disco.

Sposób prowadzenia zajęć oraz poziom trudności dostosowany jest do możliwości dzieci i wykorzystuje naukę przez zabawę. Warsztaty są mieszaniną ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych, zatem poza zdobywaniem nowych umiejętności uczestnictwo w nich znakomicie kształtuje rozwój fizyczny i psychiczny dzieci, a także pozwala na zdobycie nowych znajomości i świetną zabawę.

Na pokazowe zajęcia 30 września o 17.00 prosimy zabrać sportowy stój (dziewczynki – spódniczki oraz bawełniane koszulki, chłopcy – długie sportowe spodnie oraz koszulki) oraz wygodne zmienne obuwie na miękkiej podeszwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.