fot. Ryszard Nowakowski

W Słupsku odbyło się motoryzacyjne Show, podczas którego można było zobaczyć kilkadziesiąt luksusowych samochodów najlepszych sportowych marek. Wszystko w ramach rajdu Rage Race który łączy turystykę samochodową z rywalizacją.

fot. Ryszard Nowakowski
fot. Ryszard Nowakowski – slupsk.pl

Rage-Race to 3 dniowy event dla minimum pięćdziesięciu dwuosobowych załóg startujących luksusowymi samochodami sportowymi. Uczestnikami imprezy są celebryci oraz osoby o nieprzeciętnych dochodach.

Rajd przewiduje szereg zadań oraz atrakcji dla uczestników. Ich zadaniem jest rozwikłanie intrygi, historii, zagadki – według założonego scenariusza, oraz zdobycie możliwie największej liczby punktów za wykonanie zadań.

Dodatkowo jedną z nagród dla zwycięzców jest możliwość przekazania na wybrany przez nich cel charytatywny premii pieniężnej, ufundowanej solidarnie przez wszystkich uczestników. Kierowcy ścigają się na trasie Warszawa – Międzyzdroje. Słupsk jest jednym z miast gdzie w przerwie między etapami prezentowane są egzotyczne auta.

Podczas imprezy można było między innymi zobaczyć jedno z najszybszych aut na świecie, które rozpędza się do prędkości 300 kilometrów na godzinę w zaledwie 12 sekund.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.