Fot. GK

Policjanci skierują do sądu sprawę kierującej volkswagenem, która wjechała na przejazd kolejowy w Mostach koło Lęborka w trakcie opuszczania zapór. Kobieta cofając zniszczyła szlaban i odjechała z miejsca zdarzenia. Odpowie za popełnione wykroczenia i będzie musiała zapłacić za uszkodzenia.

Fot. GK
Fot. GK

Znowu groźne zdarzenia na przejeździe kolejowym w Mostach koło Lęborka. Policjanci apelowali o ostrożność i rozwagę przy okazji zachowania kierowcy autobusu. Mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy pomimo zamykających się zapór i nie mógł go opuścić. Wówczas tylko szybka reakcja policjanta z Lęborka zapobiegła możliwej katastrofie.

Kolejny tego typu przypadek miał miejsce kilka dni temu. Kierująca volkswagenem kobieta wjechała na przejazd kolejowy przy zamykających się zaporach, cofając zniszczyła zaporę, a gdy przejechał pociąg odjechała z miejsca zdarzenia. Kierująca odpowie za popełnione wykroczenia, a ponadto będzie musiała zapłacić za uszkodzone zapory.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców aby zwracali uwagę na sygnalizację przed przejazdami kolejowymi i stosowali się do niej, a w miejscach gdzie przejazd takowej nie posiada, stosowali się do znaków i przepisów ruchu, które nakazują bezwzględne zatrzymanie się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.