mat.prasowe

Już jutro w Łebie rozpocznie się Active Summer z Radiem ZET. Wszyscy, którzy chcą aktywnie spędzić czas nad morzem powinni zjawić się na plaży wschodniej A (okolica Costa Dorada).

mat.prasowe
mat.prasowe

Active Summer z Radiem ZET to koncepcja zdrowego i aktywnego wypoczynku podczas wakacji. Akcja ma na celu zachęcenie do ruchu na świeżym powietrzu. Eksperci będą pokazywać jak ćwicząc można poprawić stan ciała i umysłu. Te informacje będą zawarte również w cyklu filmów zamieszczonych na stronie internetowej Radia ZET przeznaczonych dla tych, którzy nie mają możliwości wypoczywać na polskim wybrzeżu.

Active Team prowadzący zajęcia będzie w Łebie od środy do niedzieli. Na te dni przygotowany jest specjalny format imprezy. W ciągu całego dnia przewidywane są trzy bloki aktywności.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.30 tzw. „śniadaniem mistrzów” czyli pojedynkiem rodzin polegającym na jak najszybszym rozłożeniu miejsca do plażowania. Następnie są zajęcia fitness na dobry początek dnia. Drugi blok trwający od godziny 10.00 do 16.00 to aktywności sportowe z nagrodami.  O 17.00 odbędą się zajęcia fitness, które przygotowano z instruktorami Pure Jatomi. Więcej informacji na stronie http://www.radiozet.pl/Polecamy/Active-Summer/Wiadomosci/O-akcji-Active-Summer

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.