fot. KPP Kartuzy

Policjanci zatrzymali dziesięciu mężczyzn, którzy po uroczystości weselnej w hotelu, włamali się do piwniczki z winami. Straty przez nich spowodowane właściciel wycenił na 60 tys. zł. Wszyscy trafili do policyjnych aresztów.

fot. KPP Kartuzy
fot. KPP Kartuzy

W niedziele około godziny 11-tej dyżurny kartuskiej policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu i zdewastowaniu piwniczki z winem w hotelu. Na miejscu policjanci ustalili, że do piwniczki włamała się grupa nietrzeźwych gości hotelowych, którzy byli uczestnikami odbywającego się tam minionej nocy wesela. Kiedy obsługa hotelowa odmówiła im podania alkoholu zaczęli się awanturować, po czym włamali się do piwniczki z winami, skąd ukradli alkohol i zdemolowali pomieszczenie. Właściciel wstępnie wycenił spowodowane przez nich straty na 60 tys. zł.

Zatrzymani to dziesięciu mężczyzn w wieku 23-36 lat, prawie wszyscy są mieszkańcami Trójmiasta. Zatrzymani trafili do policyjnych aresztów i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności dodatkowo odpowiedzą tez za szkody, które wyrządzili swoim zachowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.