fot. Michał Słupczewski / UM Słupsk

We wrześniu br. swój mandat złoży Elżbieta Pardo słupska lekarz, reprezentująca listę Nowego Słupska. Rezygnacja radnej jest spowodowana zmianą miejsca zamieszkania, co w świetle prawa mandat wygasza automatycznie.

fot. Michał Słupczewski / UM Słupsk
fot. Michał Słupczewski / UM Słupsk

W miejsce lekarz w ławie rajców miejskich zasiądzie Piotr Knut, który w ostatnich wyborach samorządowych uzyskał największą ilość głosów, tuż za Elżbietą Pardo.

To już kolejna zmiana w słupskiej radzie, na początku kadencji musiał zrezygnować Dariusz Szyca (w związku z prowadzoną działalnością na terenie miejskim) , później Romuald Detmer, mandatu nie przyjął Arkadiusz Lewna ( w związku z prowadzoną działalnością na mieniu gminnym). Wciąż trwa sprawa tocząca się wokół radnej Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej, która zdaniem wojewody korzysta z mienia gminnego, na rzecz firmy Nord – Express, której jest współwłaścicielem.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, działalność innych słupskich radnych stoi pod znakiem zapytania. Co oznacza, że w najbliższym czasie w porządku obrad rady miejskiej może znaleźć się punkt dotyczący działalności innych rajców miejskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.