SRY 85/CC/wikimedia

W sobotę, 8 czerwca w hali widowiskowo – sportowej w Łebie odbędą się II Zawody Tańca Hip Hop „Dance of Freedom – Nadmorskie Rytmy”. Udział w turnieju zapowiedziało około 500 uczestników! Wstęp wolny.

SRY 85/CC/wikimedia
SRY 85/CC/wikimedia

W najbliższą sobotę do Łeby zjadą tancerze m.in. z Olsztyna, Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Elbląga, Lublina, Lęborka, Rumi, Sławna i Koszalina, którzy wezmą udział w zawodach „Dance of Freedom – Nadmorskie Rytmy” . Uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności w takich stylach jak hip hop, house, bboying, popping i dancehall. Rywalizacja będzie odbywać się w czterech kategoriach wiekowych: do lat 8, do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat.

Zmagania tancerzy oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: Sebastian Białobrzeski z Gdańska, Karolina Gunera z Warszawy oraz Natasza Iwon z Warszawy. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00, a wstęp na nie jest bezpłatny.

Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie Przyjaciół Tańca Nowoczesnego w Lęborku, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie, Burmistrz Miasta Łeby, Starostwo Powiatowe w Lęborku oraz Agencja Artystyczna „Bravo”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.