fot. KWP Gdańsk

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance województwa zachodniopomorskiego, zatrzymanej za kradzież damskich marynarek wartości 650 złotych. Teraz Policjanci ustalać będą czy kobieta miała związek z innymi podobnymi przestępstwami.

fot. KWP Gdańsk
fot. KWP Gdańsk

Policjanci ze Słupska wezwani zostali na interwencję do jednego z miejscowych sklepów z odzieżą. Pracownicy ochrony zauważyli klientkę, wobec której było podejrzenie, że dokonuje kradzieży. Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że sprawcą jest 25 letnia mieszkanka województwa zachodniopomorskiego. Jak ustalili śledczy, kobieta będąc w przymierzalni pozbyła się klipsów alarmu z wybranej przez siebie odzieży i trzy marynarki damskie oraz bluzkę ukryła w podręcznej torbie. W ten sposób usiłowała opuścić sklep nie płacąc za schowane w podręcznej torbie rzeczy.

Kierownik sklepu wycenił straty na blisko 650 złotych. Koszalinianka usłyszała już zarzuty. Funkcjonariusze ustalać teraz będą czy zatrzymana mogła mieć związek z innymi zdarzającymi się w tej galerii podobnymi przestępstwami. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.