fot. materiały prasowe

Mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia do Multikina w Rumi i Sopocie na Kino Na Obcasach. Impreza dedykowana jest wyłącznie Paniom. W ramach cyklu KNO wyswietlony zostanie film „28 pokoi” oraz atrakcje i prezenty.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

21 maja kolejne KNO w Multikinie. Wszystkie chętne Panie zapraszamy do przesłania maile i odebrania zaproszenia na wtorkowe wydarzenie w kinie. Wyświetlony zostanie film „28 pokoi hotelowych”. – Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji podczas podróży służbowej, a później wspólnej nocy w pokoju hotelowym. Jeszcze nie wiedzą, że ta noc powtórzy się 28 razy i że za każdym razem będzie inaczej…

Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań. Tak też będzie i tym razem. Dodatkowymi atrakcjami w Multikinie Rumia będzie pokaz przygotowania sushi przez profesjonalnego Sushi Mastera. Prezentacja na wielkim ekranie Menu restauracji Magia Sushi, oraz degustacja produktów. Konkurs, w którym nagrodami będą zaproszenia na kolację dla dwojga.

SPA Perfect – Masaż dłoni i karku przeprowadzony przez profesjonalnych masażystów. Prezentacja multimedialna oferty ośrodka „Osada Wędrowca” w Mechelinkach. Konkurs dla wszystkich mam, które przyniosą zdjęcie swoje i swojego dziecka. Do wygrania WEEKEND W SPA.

Mary Kay Cosmetics – opowie o swojej ofercie: o zabiegu satynowe usta oraz satynowe dłonie, doradztwo pielęgnacyjne – jakie Panie mają rodzaje skóry, wizaż – dobór odpowiednich kolorów itp. W dniu wydarzenia będzie można umówić się na bezpłatne warsztaty kosmetyczne.

SKOK Św. Jana z Kęt zaprezentuje dla Pań obejmująca temat lokat i pożyczek. Możliwość zasięgnięcia profesjonalnej porady z dziedziny finansów.

Wystarczy wysłać do 21 maja do godz. 14.00 maila na adres redakcja@gazetakaszubska.pl z imieniem i nazwiskiem. W tytule należy wpisać KNO i wybór kina (RUMIA, SOPOT). Mamy do rozdania po 2 podwójne zaproszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.