fot. SOK

10 maja o godz. 18.00 w Słupskim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarcie autorskiej wystawy fotograficznej Anny Bobryk „Natura Emocji”. Anna Bobryk to wychowanka Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej Słupskiego Ośrodka Kultury. Ekspozycja „Natura Emocji” prezentowała była wcześniej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie Anna Bobryk obecnie studiuje. Wystawa będzie otwarta do 12 czerwca 2013 r.

fot. SOK
fot. SOK

Prezentacja wystawy w Słupskim Ośrodku Kultury, będzie dla Anny powrotem do fotograficznych korzeni. To w słupskiej Pracowni Foto wykonywała swoje pierwsze zdjęcia sprzętem analogowym, zdobywając umiejętności korzystania z ciemni fotograficznej oraz technik fotografii szlachetnej tj. gumowania czy mokrego kolodionu. W 2009 roku wraz z koleżanką zorganizowała wspólny wernisaż, dzięki któremu fotografie ukazały się na nośnikach wielkoformatowych typu citylight w Ustce, w ramach współpracy z Biurem Promocji Ustki.

Anna to uczestniczka i laureatka wielu konkursów o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym, jej zdjęcia publikowane były w katalogach promocyjnych i komercyjnych. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych w Polsce i Portugalii. Uczestniczyła w wymianach fotograficznych i plenerach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.