KPP Puck

W minioną sobotę na Zamku w Krokowej odbył się koncert charytatywny dla niespełna 2 –letniej chorej Moniki Mutki, mieszkanki gminy Krokowa. W tym szczytnym celu aktywnie wzięli udział policjanci z komisariatu w Krokowej, którzy przygotowali atrakcje dla dzieci oraz przekazali na aukcję tort przedstawiający policyjny radiowóz.

KPP Puck
KPP Puck

Monika Mutka to niespełna 2 –letnia mieszkanka gminy Krokowa, która choruje m.in. na rozczep kręgosłupa oraz częściowy bezwład dolnej części ciała. Jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z pomocą”. Dziewczynka i jej rodzina potrzebuje wsparcia, dlatego nauczycielka Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie, społecznie, już po raz trzeci zorganizowała koncert charytatywny na rzecz Moniki, który odbył się w minioną sobotę na Zamku w Krokowej.

Do współpracy po raz pierwszy zaproszeni zostali także policjanci z miejscowego komisariatu, którzy aktywnie wsparli potrzebującą. Mundurowi na ten cel przygotowali atrakcję dla dzieci, a była nią możliwość uzyskania „certyfikatu tożsamości”. Każdy uczestnik imprezy nieodpłatnie mógł na specjalnie przygotowanym arkuszu odbić sobie na pamiątkę linie papilarne. Poza tym policjanci ufundowali tort przedstawiający policyjny radiowóz, który zlicytowany został podczas aukcji.

Policjanci zawsze chętnie biorą udział w szczytnych przedsięwzięciach i liczą na to, że koncert charytatywny na rzecz Moniki Mutki na stałe wpisze się w kalendarz imprez, w których uczestniczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.