fot. Facebook

12 maja odbędą się wybory uzupełniające w gminie Kępice. Do rywalizacji o mandat zaufania wystąpili lokalni politycy, którzy będą domagać się o zaszczytne miejsce w Radzie Miasta. Wśród nich znajduje się  Dariusz Sieradzki, lokalny przedsiębiorca i działacz społeczny.

fot. Facebook
fot. Facebook

Jakie ma Pan wykształcenie i czym zajmuje się Pan na co dzień?

Jestem w trakcie  studiów na kierunku administracyjnym, co z pewnością pomogłoby mi w pracy w samorządzie. Na co dzień prowadzę firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych oraz poligrafią. Firma ta znajduje się w Kępicach.

Dlaczego zdecydował się Pan na kandydowanie do Rady Miasta?

Zdecydowałem się kandydować do rady dlatego, że sprawami mieszkańców zajmuję się od wielu lat. Po ukończeniu gimnazjum, prowadziłem stronę internetową w mojej gminie z bieżącymi informacjami o Kępicach, oczywiście za darmo. Problemy mieszkańców nie są mi obce, działam w Stowarzyszeniu „Młodzi Demokraci”, którego jestem przewodniczącym od 2007 roku przez co na co dzień spotykałem się z problemami ludzi.

Co Pan zrobił do tej pory dla lokalnej społeczności?

Jako przewodniczący stowarzyszenia organizowałem wraz z moimi kolegami zbiórkę darów dla pogorzelców z Biesowic. Organizowałem liczne turnieje piłkarskie dla mieszkańców i brałem czynny udział w życiu politycznym miasta.

 Czym będzie się Pan zajmował, jeżeli zostanie Pan radnym?

Chciałbym zająć się sprawami przyziemnymi dla mieszkańców i nie obiecywać im przysłowiowych „gruszek na wierzbie”. Priorytetowymi sprawami jakimi bym się zajął to: remont ul. Placu Wolności, lepszą współpracą gminy ze spółdzielnią mieszkaniową, budowa chodnika wzdłuż ul. Szkolnej, którego nie ma. Będę starał się o budowę placu zabaw dla dzieci z mojego osiedla i przede wszystkim sprawami dotyczącymi mieszkańców mojego okręgu wyborczego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.