mat. prasowe

Miasto Gdańsk, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Fundacja Citizen Project serdecznie zapraszają do udziału w konferencji warsztatowej pod tytułem: „Dynamiczna Tożsamość – Cyberprzemoc a żart ” organizowanej w ramach projektu edukacyjnego: „Dynamiczna Tożsamość – Warsztat online jako dialog pokoleń”.

Konferencja adresowana jest do młodzieży, opiekunów, rodziców, wychowawców, psychologów, pedagogów i nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką. W dyskusji warsztatowej toczyć się będzie międzypokoleniowa rozmowa na temat tego, w jakim momencie żart w Internecie przestaje być żartem, a staje się sytuacją trudną – cyberprzemocą. Będziemy szukali odpowiedzi na to, jak tworzyć i umacniać porozumienie międzypokoleniowe, które pozwoli na komunikację w sytuacjach trudnych.

fot. mat.prasowe
fot. mat.prasowe

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek) 2013 r. w godz. 15.30-19.30 w Ateneum – Szkole Wyższej przy ul. Wały Piastowskie 1 w Gdańsku. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: a.baranowska@gcpu.pl. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu otrzymają potwierdzenie mailowe przyjęcia zgłoszenia. Udział w konferencji jest bezpłatny.

mat. prasowe
mat. prasowe

Partnerami konferencji są: Muzeum Narodowe w Gdańsku, Ateneum – Szkoła Wyższa, Komenda Miejska Policji w Gdańsku, Fundacja Ezzev. Patronat medialny objęły: Radio Gdańsk, Pomorska TV i Gazeta Kaszubska. Projekt realizowany jest w ramach programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Konferencja – w ramach projektu „Dynamiczna tożsamość – warsztaty online jako dialog”.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Podstawą idei konceptu „Dynamiczna Tożsamość” jest to, że dane online o nas są ważne: dane, którymi dzielimy się w Internecie o sobie oraz dane, które inni o nas umieszczają w Internecie. Z wszystkich tych danych pojawia się nasza digitalna tożsamość. To kim jesteśmy w Internecie jest coraz ważniejsze dla naszej autodefinicji i dla opinii innych o nas i naszej opinii o innych. Autorami projektu są Beata Staszyńska i Onno Hansen. Program konferencji na stronie www.gcpu.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.