Wspaniała młodzież. Zorganizuje dzieciom paczki świąteczne

27 marca 2013r. | Drukuj

Z okazji zbliżających się Świąt, grupa słupskich wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk postanowiła podzielić się swoimi sercami z Placówką Socjalizacyjną „Mój Dom-Moja Przyszłość” oraz z Ośrodkiem Kuratorskim w Słupsku. Wolontariusze przygotowali dla dzieci i młodzieży świąteczne paczuszki i kartki z życzeniami. Jest to akcja społecznościowa mająca na celu zarażeniem lokalnego społeczeństwa wolontariatem.

fot. GK

fot. GK

– Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w tą akcję – mówi Przemysław Kaca, inicjator akcji świątecznej. Szczególne słowa uznania kieruje do Zespołu Przedszkolnego w Smołdzinie, Dominice Gądek oraz Roksanie Wasylów, dzięki nim udało się zebrać i zapakować wiele słodyczy, długopisów, kart piłkarskich a także kilka pluszaków i dwie płyty z dedykacją dla chłopaków od słupskiego rapera. Kilka dni temu nawiązałem kontakt z Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem, który w tym samym dniu wysłał mi książki o Januszu Korczaku ze specjalną dedykacją i podziękował za wspieranie idei wolontariackiej, byłem bardzo wzruszony – dodaje inicjator.

Niespełna tydzień temu powstał fanpage pod nazwą Każde Dobre Serce Słupsk na portalu społecznościowym Facebook, strona cieszy się ogromnym zainteresowaniem społeczeństwa słupskiego. Młodzież ze słupska i z okolic chętnie uczestniczy w prowadzeniu strony i dzieli się swoimi pomysłami.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz