KPP Lębork
Lęborska Policja apeluje do osób, które widziały skandaliczne zachowanie osoby lub grupy osób niszczących bezmyślnie cudze mienie w nocy z 23 na 24 marca, na ul. Armii Krajowej. Nieznany sprawca (lub sprawcy) zniszczył 9 zaparkowanych tam pojazdów, odrywając od nich tablice rejestracyjne.
KPP Lębork
KPP Lębork
Czyn, jakiego dopuścił się sprawca (lub sprawcy) świadczy tylko o jego bezmyślności i nieuzasadnionej agresji, która przejawiła się w tak rażący akt wandalizmu.
Policja zapewniając pełną anonimowość oczekuje na zgłoszenia od osób, które były świadkami tych wydarzeń lub znają sprawców. W przypadku, gdy przekazana informacja przyczyni się do zatrzymania wandala lub wandali, policja nie wyklucza nagrody pieniężnej. Świadkowie zdarzenia mogą zgłaszać się osobiście do lęborskiej komendy lub zadzwonić na nr 112 lub 997 przez całą dobę, albo pozostawić informację na automatycznej sekretarce po godz. 15 pod numerem 59 8634-881. Jednocześnie policjanci prowadzący sprawę zniszczeń pojazdów proszą osoby pokrzywdzone, które do tej pory nie zgłosiły się na policję o kontakt celem złożenia zawiadomienia o zniszczeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.