Aby w okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych nie zaskoczył nas brak autobusu, bądź inna godzina jego odjazdu, warto zorientować jak będą one kursować w tych dniach.

Zakład Komunikacji Miejskiej w Lęborku Spółka z o.o. informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco: 30 marca (sobota) – wszystkie linie zgodnie z rozkładem jazdy natomiast 31 marca (Wielkanoc) i 1 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny):
– linia nr 2 Nowa Wieś Lęborska – Cmentarz, według rozkładu na niedziele i święta, od godz. 9.43 (Pl. Piastowski – Cmentarz) do godz. 18.50 (Pl. Piastowski zjazd).
– linia nr 4 Sportowa – Mosty – Lubowidz, według rozkładu na niedziele i święta, od godz. 10.04 (Pl. Piastowski – Sportowa) do godz. 19.38 (Pl. Piastowski zjazd).