fot. GK

Kilkudziesięciometrowe zjeżdżalnie, jacuzzi i sala do squosza. To tylko niektóre atrakcje bytowskiego Aquaparku. „Nimfa” bo tak nazywa się kompleks kilkunastu basenów, który dopiero niebawem zostanie otwarty, ale już dziś stał się wizytówką Bytowa.

fot. GK
fot. GK

Właśnie zakończyły się ostatnie prace budowlane przy bytowskim Aqua Parku. Wszystkie basenowe niecki już zostały napełnione wodą. Inwestycja pochłonęła 22 miliony złotych. Trzykondygnacyjny budynek zajmuję powierzchnię 2,5 tysiąca m.kw. Na jego parterze powstała część rekreacyjna, składająca się z kompleksu basenów i wielu zjeżdżalni. Przy ich budowie wykorzystano materiały najwyższej jakości. Zdaniem burmistrza Bytowa będzie to najlepszy obiekt tego typu w regionie.

Oprócz tego przygotowano w pełni wyposażoną siłownię i zaplecze SPA. Odwiedzający będą mogli skorzystać z sal masażu, solarium, łaźni parowej, oraz saun fińskich.

Woda ogrzewana jest za pomocą kolektorów słonecznych dzięki czemu koszty utrzymania Aqua Parku będą znacznie niższe i choć inwestycja będzie co roku obciążać budżet kwotą kilkuset tysięcy złotych to i tak większość mieszkańców już nie może się jej doczekać.

Obecnie budynek czeka na odbiór nadzoru budowlanego. Otwarcie zaplanowano w pierwszej połowie kwietnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.